Milli ve Manevi Değerler Eğitimi:

Okul öncesi öğrencilerin gelişim ve ihtiyaçları doğrultusunda millli ve manevi eğitim çalışmaları yapılmaktadır.

İngilizce:

Dil gelişiminin en hızlı olduğu bu dönemde yabancı bir dilin temellerinin atılması çok önemlidir.Bu sebeple konusunda uzman İngilizce öğretmenlerimiz eşliğinde derslerimiz ;oyun,boyama ve drama etkinlikleri ile zenginleştirilerek yapılmaktadır.

El sanatları:


Ebru,seramik ve görsel sanatlar dersimiz her hafta dönüşümlü olarak yapılmaktadır.

Beden Eğitimi – Jimnastik:

İnce ve kaba motor becerilerinin gelişmesi,vücutlarının esneklik kazanması amacıyla derslerimiz ,öğrencilerimizin dönemsel becerileri göz önünde tutularak yapılmaktadır.

Halk Oyunları:

Ülkemizin kültürel zenginliklerinden biri olan halk oyunlarının temel çalışmaları yapılmaktadır.Çocuklarımızın el göz koordinasyonu,ritim duygusunun geliştirilmesi de hedeflenmektedir.

Satranç:

Strateji oyunlarının en önemlisi sayılabilecek satranç derslerimizi konusunda eğitimli öğretmenlerimiz eşliğinde sürdürüyoruz.Akıl yürütme,strateji geliştirme,sonraki hamleleri görebilme dersin temelini oluşturmaktadır.

Rehberlik:

Konusunda uzman rehberlik öğretmenlerimiz tarafından haftalık ders gözlemleri ve eğitimler yapılarak öğrencilerin gelişimleri izlenmekte,velilerimizle bilgi paylaşımında bulunulmaktadır.