Değerli velilerimiz;

Bizler çocuklarımızın hayatlarında sağduyu, hak ve adalet kavramlarını şiar edinmelerini misyon edinmiş bir eğitim kurumu olarak; geleceğin ve çağın ihtiyaçlarına uygun, hikmetli ve ahlaklı bireyler olmasını vizyon olarak benimsemiş Çağdaş Eğitim Kurumları’yız. 

Çağdaş Eğitim Kurumları olarak çocuklarımızı düşünen, sorgulayan, araştıran, bilimsel analizler yapabilen bireyler olmalarına yardımcı olurken; kişisel beceri ve ihtiyaçlarını da göz önünde tutarak mutlu bir eğitim hayatı geçirmeleri için çalışıyoruz. Biliyoruz ki mutlu ve kaliteli eğitim, yine geleceğe yönelik mutlu ve kaliteli yaşam demektir. 

Çağdaş Eğitim Kurumları olarak çocuklarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde biliyor, ‘’tek kanatla uçulmaz’’ prensibi ile onları maddi ve manevi, her yönü ile yetiştirmeye çalışıyoruz. 

Mutlu çocuklar, mutlu aileler; mutlu aileler, mutlu ülke demektir.

Çocuklarımızın ve gençlerimizin iç ve dış dünyası ile ilgilenen, geleceğin çocuklarımız üzerine inşa edileceğine inanan ve sahip olduğumuz tüm imkânları çocuklarımıza adayan bizler Bu inanç ve yaklaşımla öğrencilerimizin her alandaki yeterlilik ve yetkinliklerini geliştirmeyi, onları yaşayacakları topluma hazırlamayı, bireysel ve sosyal farkındalıklarını güçlendirmeyi ve onlara evrensel bakış açısı kazandırmayı hedefleyen bir kurum olarak sizleri aramızda görmekten onur duyacağız.M. Çağlar ERGANİ
Genel Müdür⁠⁠⁠⁠